Дитячий психолог

– спеціаліст, який досліджує  та корегує особливості розвитку дітей  та їх поведінки, вивчаючи їхній психологічний стан  та  враховуючи вікові особливості.  Психолог надає допомогу у плані вирішення емоційного, комунікативного, поведінкового характеру.  Думка про те, що до компетенції дитячого психолога входять психічні розлади –  помилкова, оскільки даний спеціаліст не має медичної освіти.     
          В спеціалізацію дитячого психолога входить з’ясування причин, внутрішніх факторів, які спровокували появу тих чи інших проблем та пошук найбільш ефективних шляхів їх вирішення. В тому числі, з’ясування причин мовленнєвого негативізму, мутизму чи логоневрозу та створення індивідуального корекційного плану, який дозволить вирішити дані труднощі.       
          Робота дитячого  психолога ґрунтується не лише на контакті з дитиною, а й на взаємодії з батьками. Щоб вони розуміли, в якому напрямку їм рухатися далі у вихованні свого малюка. Та чи немає у дитини психологічних проблем , які виникли у наслідок певної батьківської поведінки .        
      Якщо вас турбують проблеми в поведінці дитини, ви помічаєте труднощі у спілкуванні з однолітками, невдачі у навчанні, негативізм, плаксивість – слід звернутися за консультацією до спеціаліста. Психолог допоможе вчасно вирішити проблему і уникнути ускладнень для дитини у майбутньому .

ПСИХОЛОГ НАШОГО ЦЕНТРУ ДОПОМОЖЕ У ВИРІШЕННІ ТАКИХ ПИТАНЬ:

 Проблеми поведінки (капризи, істерики, швидкі зміни настрою);
 труднощі у спілкуванні, мовленнєвий негативізм;
 затримки мовленнєвого та психічного розвитку;
 проблеми у взаємовідносинах дітей та батьків;
 кризові ситуації;
 шкільна неуспішність;
 гіперактивність, порушення уваги;
 труднощі адаптації у новому колективі(дитсадку,школі)
                                                                                                                       .. і не тільки.