Обрати сторінку

Мене звати Вишнюк Анастасія, а  для дітей я просто –  Настя. Логопед за покликом серця.

Та любов свою я  знайшла не одразу. У 14 я хотіла займатись музикою та фортепіано, тож  встала студенткою музичного училища. Але за чотири роки навчання я зрозуміла, що люблю музику лише як хоббі, та не бачу себе у цій професії.Тоді я вирішила змінити напрям діяльності. І обираючи між психологією і логопедією, долею випадку стала студенткою саме у галузі корекційної освіти.

 

Та  з фортепіано за 10 років я дуже зріднилась, тому   не змогла просто залишити цю справу. Вирішила продовжувати навчання заочно. У харківськійконсерваторії. Так я 4 роки я жила на два ВУЗи. І встигала ще й працювати. Спочатку вчителем у музичній школі, потім вихователькою, пізніше – логопедом приватним чином.⠀ ⠀

Наступним життєвим етапом було навчання у Полтавському націаональному університеті. Щоб отримати ту саму, закінчену вищу освіту.

…і того, у арсеналі дипломи із музучилища та консерваторії , академії та педагогічного університету із відзнакою.

Тож, з таким багажем знань і вмінь, я вже  і на той час  працювала не лише над «постановкою звуків». Моїми учнями були дітки із значними  затримками розвитку, органічними ураженнями, розумовою відсталістю, розладами аутистичого спектру. Такий собі «універсальний солдат», коли на занятті поєднувалось все: і логопедія,і дефектологія, і психологія, і музика.

 До закінчення навчання я вже чітко розуміла що це,  МОЄ! Ще у студентські роки  я почала мріяти про власний кабінет. Це була моя мета – допомагати людям  у зручних умовах та правильних пріоритетах.

 Тож, як тільки я отримала омріяний диплом, я пішла із хорошої роботи ( на той момент я працювала у реабілітаційному центрі, де отримала надзвичайно  цінний досвід) і поїхала за кордон. Адже щоб починати будь-яку справу, потрібен стартоввий капітал. Якого я, будучи студенкою, точно не могла собі забезпечити. Це був дуже непростий рік для мене. Довелось попрацювати далеко не лише по професії, задля здійснення своєї мрії.

Після повернення в Україну  мене чекав переїзд у нове місто. В Івано-Франківьку я не мала жодних рекомендацій, так званого “сарафанного радіо”.. Ніхто з місцевих не обривав телефон, лиш продовжували дзвіночки із рідної Сумщини. Із стабільними запитами і проханнями повернутись. Для будь-якого фахового спеціаліста, ім’я та репутація – це все. Так от, починати заново все з нуля – той ще виклик. Який я прийняла.

Ну, а далі було багато всього і одночасно: пошук приміщення, закупка матеріалів, транспортування меблів, візитки, банери, кадри, графік, бухгалтерія, податкова..

Це зараз вже для мене все це чітко і зрозуміло (хоч будь-яка бюрократія досі змушує моє око сіпатись), але  саме тоді і реалізувалась моя мрія, яку я назвала «LogoRoom», що я дослівно переклала як «логопедична кімната».

 

Пройшло 2,5 роки і тепер це повномасштабний центр, у якому працює 7 чудових спеціалістів, це новий проект –  логопедичний  міні-садочок, який розвивається повним ходом , а ще – це:
– сторінка логорум у фейсбук facebook.com/logoroomua/
– сторіночка із корисними матеріалами facebook.com/groups/logoped.vyshniuk
– блог в інстаграм (ідеї, поради, авторську ігри,тексти, пісеньки, думки) instagram.com/anastasia_logo_ped
– ю
туб канал https://www.youtube.com/channel/UCQbc6n6_1zq4bKN-ouQ18JQ
– онлайн логопедична школа  LogoRoom.

І якось само-собою, моя основна професійна мета, почала реалізовуватись у ширших сферах.
Зараз я  створюю   навчальні курси та тренінги  для мам та колег, ви можете бачити мене спікером на різних тематичних заходах. А ще, останнім часом  я почала консультувати колег. Не лише у  питаннях  роботи із дітками,  але і  їх професійного та кар’єрного зросту.

Допомагаю розібратись із визначенням «своєї сфери», місцем роботи, вправно даю копняка для змін (звертайтесь, якщо засиділись).

 

І все це разом тепер носить назву не просто «логопедична кіманата»,  а великий логопедичний простір! Створений для того, щоб на різних рівнях  і максимальною кількістю доступних методів ДОПОМАГАТИ ДІТКАМ ЗАГОВОРИТИ, ГОВОРИТИ ПРАВИЛЬНО, ГОВОРИТИ КРАСИВО!
Це простір моєї душі та  неймовірної  любові до своєї справи !

Запрошую ! Я буду Вам дуже рада!